Fellne

Shitet nga: Agroon morina 16 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per golf 2 dhe opel vekter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim