Fellne

Shitet nga: Andi abdyli 25 Shk 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 tet 4 te rujtme pa goma bej ndrrim sapo te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim