Fellne

Shitet nga: fellne 06 Pri 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 coll me 5 shtrafa çmimi me marrveshje .thirr viber prej 09 deri 21
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim