Fellne

Shitet nga: Adnani 14 Mar 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne dhe goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim