Fellne

Shitet nga: Defrim 19 Mar 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne te reja 18 per bmw fellnet jon te gjona 8.5 perpra ndersa permas 9.5 fellnet jon te reja pa perdor siq shihen edhe ne foto Per me shum na kontaktoni ne wiber fotot jon origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim