Fellne

Shitet nga: Kastrati 20 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet , autoservis kastrati gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim