Fellne

Shitet nga: Lum 05 Pri 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma te Dmirit
Gomat jan te Reja 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim