Fellne15 jon shiten urgjend boj ndrrim me naj mo..

Shitet nga: kujtim 19 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 me 8 bira jon univerzijall per shum kerre fellnet jon shumm te mira ne golf 2 ikom pas boj ndrrim me mondijall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim