Fellne16

Shitet nga: Ali 15 Shk 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 me 4 bulona jon te rujtme sjon perdor kurr ne ks per ma shum info
Na thirrni 044258782
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim