Fellnet - goma

Shitet nga: EroLL 08 Sht 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shite fellnet te audis 450€ me goma te dimrit , 400€ me goma te veres. fellnet jom 18qe. nuk kan demtime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim