Fellnet 17 c per Bmw dhe guma krosit/

Shitet nga: Himi 21 Mar 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

gumat e krosit jan dy parat dy te mrapa edhe per sport jan dyat te para
numrat e sportit 120/7017:130/70/17
krosit parat80/90/21:90/9021
mrapa3.50/18:120/80/19
Qmimi parat 45 cop mrapat 55 cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim