Fellnet me goma per Opel Zafira,Astra Vectra

Shitet nga: kujta 13 Mar 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet per opel zafira astra vectra
Me Gomat Te veres 195\65\15
Te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim