Fellnet 14 me goma

Shitet nga: fitor 22 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan te mira nuk dridhin as nuk baj me goma m&s 2 goma gati te reja....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim