Fellnet 15

Shitet nga: skender 27 Mar 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 15 me 4 shtrafa shum te jeshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim