Fellnet per golf 4 15coll

Shitet nga: leart 12 Dhj 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per golf 4 ja shum t mira 195/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim