Fellnet per pezho 200 eroooo

Shitet nga: Faton 28 Sht 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per pezho citroen nr i viberit +37745885488 bojm edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim