Fellnet

Shitet nga: Zenun 03 Mar 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet e Golf 4, 17 me goma.
Per me shum informata na kontaktoni ne Nr.044167263 pronar Zenun Spahiu nga Gjilani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim