Felna 22 col per. ML me goma PIRELLI. Jan ne Z..

Shitet nga: Begzad rushiti 25 Qer 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

980 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Feln 22 col shum te ruetna per ML gjip jan ne Zvicer
1000 €. plus Transportin
Po jan mjaft te mira e gomat vetum 500 km te perdorura
Per kontak muntena shkruni ne IMEL Begrushiti@hotmail.com Apo ne vajber ne numrin
+41/792116575
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim