Felne 15' sa 5 srafa, sa dobrim gumama.

Shitet nga: Marko 16 Shk 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Prodajem felne 15' sa pet srafa za sve vrste OPEL-ovih vozila. Gume su dobre,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim