Felne

Shitet nga: Goran 21 Sht 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
14" 195/55/R14sa gume.. cena po dogovoru
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim