Felne

Shitet nga: Slavisa 11 Jan 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Pridajem 3 felne u extra stanje zq mercedes 190.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim