Felne

Shitet nga: Slavisa 11 Jan 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Prodajem tri felne u extra stanje za mercedes 190.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim