GOMA 205 / 55 / 16

Shitet nga: Rifat 05 Mar 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane me profil shume te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim