GOMA 215 / 70 / 16

Shitet nga: Rifat 17 Nën 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat kan profil shum te mir
Jan te nalta edhe per gjipa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim