GOMA 195 / 60 / 16 -C

Shitet nga: Rifat 17 Nën 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat kan profil te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim