GOMA 195/70/15 - C

Shitet nga: Rifat 17 Nën 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane me profil te mir
195 / 70 / 15 - C
Qmimi per cop 30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim