GOMA 225/55/17 TE VERES

Shitet nga: Rifat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane ne gjendje te mir
Jane 2 copa
Qmimi per tdyjat 70 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim