GOMA 225X55X16.M.S. 10 ero

Shitet nga: sevdail 10 Maj 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES GOMAT TE MIRA 225 X 55 X 16 IJAP ME QMIM TE LIR 10 ERO PER COP. TEL. 045 524 015 GJILAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim