GOMA 225X55X16.M.S.

Shitet nga: sevdail 10 Maj 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES GOMAT DIMER VER 225 X 55 X 16 TE MIRA LIR ME QMIM 10 ERO COPA TEL. 045 524 015 GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim