GOMA KOMPLET

Shitet nga: ilir 03 Mar 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
17" per mercedes vito etj .............200 eu
16" per opel omega etj .................170 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim