GOMA M+S 205X55X16 VITI 2014 CONTINENTAL

Shitet nga: FATBARDH 25 Jan 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITETN 4 GOMA TE DIMIRT 205X55X16 CONTINENTAL SHUM PAK TE PERDORURA JAN TE PRODHUARA

2COP 2013

2COP 2014

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim