GOMA M+S NR 185-60-14

Shitet nga: Privat 13 Dhj 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me bandashe te thjesht me kapake ne gjendje te mir
Jan me 5 shtrafa kan qe ne montuara ne polo 2002 tes por i bojn edhe veturave tjera
Qmimi shum i arsyeshem
Boj ndrrim me bandash 15 ose 16 me goma te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim