GOMA ME FELLNE PËR XHIP

Shitet nga: Sabba 14 Jan 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me fellne për xhip P 275 / 50 VR 16 dhe një parë goma për xhip,,P 225 / 70 R 15 janë në gjendje shumë të mirë
Na kontaktoni në tel.
044/250-200


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim