GOMA PER KAMIONA

Shitet nga: Bujari 28 Dhj 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per kamiona te sapo ardhura nga zvicrra per te gjitha llojet e kamionave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim