GOMA

Shitet nga: ĎoNi Ajetti 08 Dhj 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim goma te veturave dhe kamionave te dimrit dhe veres per informata kontakto nr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim