GOMA

Shitet nga: Sali 16 Pri 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat M*S te perdoruna me qmishum te volitshem
Gomat jan 195-65-15 jan 4 cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim