GOMAT E XHIPIT M+S FIRELLI 215#75# R 16

Shitet nga: goma 17 Gsh 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 EUR   30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES GOMAT E XHIPIT M+S. firelli
215#75# R 16 +386-49-133356

4 COPAT te njejta 120 EURO

email-contakt. seki_com@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim