GOMAT

Shitet nga: avni 17 Nën 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat m plus s 175\70 R13 jan shum tmira gomat jan ardh nga ch pres blers serioz

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim