GUMA 195 50R16 TVERES 2COP

Shitet nga: penzioneri 01 Sht 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2GUMA TVERES SHUM TRUJTME JON VETUM 6 MUJ JON TE PERDORTA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim