GUMA 275/40/20 CONTINENTAL

Shitet nga: artizan 28 Pri 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

560 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
guma continental sport contact 5 modeli me i rri i continentalit tveres shum pak tperdorta nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim