Goma , 15,16,17, 18 , si dhe C

Shitet nga: Rifat 09 Pri 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te ardhuna nga zvicrra , kan profil te mir shiten vetem komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim