Goma 295/35 R 18 PIRELLI

Shitet nga: Goma 295/35 R 18 PIRELLI 05 Qer 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
(Guma 295/35 R 18 - PIRELLI)

Shes gumat thuaj se te reja vetem nje muaj te perdorura:

GOMAT KAN QEN TE MONTUARA NE AUDI A8

Ne EURO GOMA jane ble 1400 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim