Goma dimri 17''

Shitet nga: Bashkim 28 Tet 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma dimri 215-45-17 dhe 225-50-17 me profil te ruajtur mire.
Cmimi komplet 75euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim