Goma me bandash 195/65/15

Shitet nga: Luli 16 Mar 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me bandash shum te mira dhe te rujshme,jan per audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim