Goma nga zvicrra me shumic prej nr 13 deri 20..

Shitet nga: cufa 12 Gsh 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
195-65-15 175-70-13 me bandasha per golf 2-3 pasat pikap wv etj
205-45-17
255-60-17
235-65-16c
215-65-16
215-60-16
225-65-16
245-45-18 275-40-18 baj ndrrim me vetur .per te gjitha gomat
235-65-17
215-70-16
195-60-16c
225-55-17
225-45-17
245-45-18
195-65-16c etjera te gjitha nga zvicrra dimrit dhe veres
225-35-19
215-65-16
215-65-16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim