Goma

Shitet nga: Blerim 06 Pri 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat 16 /75 235
gumat jan te mire per info
044766809
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim