Goma

Shitet nga: ardi 01 Dhj 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma 16 me C jon shum te mira te ardhura nga zvicra

Qmimi 80 Euro

+377 45 429 033
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim