Goma

Shitet nga: Arlind 09 Shk 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat e demtuara .
Keto mund te perdoren per shkrierjen e qyreqit.
1euro Copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim