Goma

Shitet nga: Ridvan 12 Shk 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten felgat 18qe me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim