Goma 13

Shitet nga: Hajra 22 Nën 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat shum pak te perdorura po thuajee te reja me profil te mir MS 145.70.13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim